T3 Lucea ID apskats: šis viedais gludeklis paceļ matu tehnoloģiju citā līmenī

Arī T3 Lucea ID ir gudrs, gluds un diezgan seksīgs

kā pagatavot fazānu krāsnī
T3 Lucea ID

(Attēla kredīts: T3)Sievietes un mājas spriedums

T3s viedais taisnotājs un veidošanas gludeklis paceļ matu taisnošanas iestatījumus citā līmenī

Iemesli pirkt
  • +

Inteliģenta siltuma pielāgošana

• +

Jonu tehnoloģija

• +

Skaists dizains

• +

Unikāls atsvaidzināšanas režīms

Iemesli, no kuriem jāizvairās
  • -

Ilgstoša uzstādīšana

• -

Iespējamas skārienekrāna kļūdas

Tā kā tehnoloģijas attīstās, ir diezgan sarežģīti virzīt lietas uz priekšu, mēģinot izveidot labākie matu taisnotāji . Jūs skrienat matus starp apsildāmām plāksnēm, tie ir iztaisnoti, un tā ir jūsu daļa, vai ne? Nepareizs saka T3 Lucea ID.

Tā vietā ikviena persona, kas uzņem šo jaunās paaudzes ieveidotāju, bauda individuālus iestatījumus, pamatojoties uz matu garumu, biezumu un stāvokli. Iestatījumi, kas viņiem pat nav jāizstrādā pašiem, jo ​​ierīce to dara kopā ar jonu izlīdzināšanas tehnoloģiju, siltumizturīgu mikroshēmu un otrās dienas matiem.

Pēc tam, jā, jūs skrienat matus starp apsildāmām plāksnēm un tie ir iztaisnoti - jo tāpēc šie instrumenti ir mūsu dzīvē. Bet ar šīm viedajām papildu funkcijām T3 sola novērst minējumus no matu veidošanas un kopšanas - un (galvenokārt) to noņem. Sākotnējā iestatīšana ir sarežģītāka nekā vidējā stilista ieslēgšanas-izslēgšanas poga, un vienmērīgai skārienekrāna iespējai ir dažas ievainojamības. Bet tie ir mazi nieki atšķirībā no ārkārtīgi iespaidīgās tehnoloģijas un ļoti patīkamā Lucea ID dizaina un izjūtas.

T3 Lucea ID apskats

Specifikācijas

RRP: 189 GBP Svars : 391 grami Vada garums: 2,5 m Garantija: 2 gadi

Tehniskais sniegums

T3 Lucea ID pozitīvi dzied ar unikālām tehniskajām īpašībām. Sāksim ar lielo-T3 Heat ID, personalizētu siltuma iestatījumu kopumu, pamatojoties uz jūsu matu struktūru, garumu un to, vai tie ir vai nav apstrādāti ar krāsu. Šī iestatīšana ir pirmā lieta, ko veicat pēc ieveidotāja ieslēgšanas, piemēram, pieskaroties dažādiem simboliem stilizēšanas skārienekrāna panelī, lai aprakstītu jūsu matus. Pēc tam Lucea ID aprēķina jūsu ideālo siltuma iestatījumu, izvēloties deviņus, dažu sekunžu laikā virpina līdz noteiktai temperatūrai, un, ja esat apmierināts ar piedāvāto, tas tiek ievērots katru reizi, kad veidojat stilu.

Atsvaidzināšanas režīms ir vēl viens interesants papildinājums. Šis iestatījums ir paredzēts otrās dienas veidošanai. Tas ir tad, kad jums nav bijis laika mazgāt vai saņemt labākais matu žāvētājs iesaistīti, bet vēlaties papildināt vakardienas izskatu ar nelielu karstumu. Šis režīms darbojas zemākā temperatūrā nekā jūsu parastais HeatID - pietiekami augsts, lai tas būtu gluds un veidots, bet ar mazākiem bojājumiem. Šīs funkcijas iekļaušana parāda intuitīvu izpratni par to, kā sievietes patiešām veido matus, kas bieži vien ir problēmu novēršana un papildināšana, nevis pilnīga. Ir patīkami just, ka šādos gadījumos varat viegli pārslēgties laipnākā režīmā.

Šeit izmantotie materiāli ir visaugstākie-vēl viena T3 pazīme, kuras žāvētāji, ruļļi un stilizatori nekad neliek vilties ar taustes sajūtu un skaisto dizainu. Lucea ID tas nozīmē gludu skārienekrāna paneli, tāpēc absolūti nekādas pogas vai slēdži neizjauc ierīces perlamutra ārējo apvalku. Plāksnes ir izgatavotas no spīdīgas keramikas, to temperatūru kontrolē vieda mikroshēma, un neliela ventilācijas atvere tieši virs tām izdala jonu plūsmu, lai neitralizētu matiņus izraisošos pozitīvos lādiņus.

Lietotāja pieredze

Kad esat pārvarējis dažus sākotnējos iestatīšanas šķēršļus, jūs varat pavadīt ļoti jauku laiku ar Lucea ID. Protams, skārienekrāna un viedā Heat ID režīma dēļ jums būs jāizlasa norādījumi, lai sāktu darbu ar šo veidotāju. Ja jūs esat kaut kas līdzīgs man (tas ir, ļoti viegli izslēdzams ar sarežģītu tehnoloģiju), tas varētu radīt sākotnēju aizvainojumu par to, kāpēc es nevaru to vienkārši ieslēgt un iet? bet ļoti lietotājam draudzīgs buklets jūs iepazīstina ar procesu, kas ilgst ne vairāk kā minūti vai divas.

stacey izcept vīru

Skārienekrāna vadības ierīces noteikti jūtas apmierinošas - turiet īkšķi uz trīs sekundēm gaismas diodes slēdzi un nelielu paziņojumu troksni un vibrāciju, kas norāda, ka ieveidotājs ir ieslēgts. Pēc tam pieskarieties simboliem, lai aprakstītu matu garumu, stāvokli un biezumu - bukletā ir daudz informācijas, lai vajadzības gadījumā vadītu izvēli. Bloķējiet ekrānu, pieskaroties ieslēgšanas pogai, un parādīsies virkne mazu joslu, kas līdzinās tālruņa akumulatora displejam, lai norādītu, cik karsts stilists uzskata, ka jums vajadzētu iet. Ir arī manuālais režīms, ja vēlaties pats izvēlēties siltumu un atsevišķu pogu, kas tieši pārslēdzas uz atsvaidzināšanas režīmu, lai būtu viegli pārslēgties starp abiem. Godīgi sakot, iestatīšanas laikā man bija daži kļūdaini starti, un es nebiju pārliecināts, vai ekrāns ir bloķēts vai atbloķēts, vai kāds skaņas signāls ko nozīmē. Bet es to sapratu dažu minūšu laikā - man nekas neparasts, uzstādot jaunu komplektu.

Runājot par instrukcijām, tiek uzsvērts, ka nepieskarieties lietām nepareizā laikā. Mums tiek uzdots nepieskarties vietai virs barošanas pogas, ieslēdzot vai izslēdzot gludekli, un neaiztikt barošanas pogu, veidojot stilu. Skaidrs, ka ir mazliet vieglāk nejauši nospiest pogu, ja tā faktiski nav fiziska poga. Bet manas pārbaudes sesijas neatklāja, ka tā ir problēma, un ikvienam, kam ir skārienekrāna tālrunis, vajadzētu būt iespējai viegli pārvietoties pa šo foible.

Faktiskās iztaisnošanas pieredzes ziņā tas ir gluds un apmierinošs, padarot T3 Lucea ID par vienu no labākajiem labākie iztaisnotāji cirtainiem matiem . Plāksnes ir par 10 cm garākas nekā standarta T3 un vairumam citu veidotāju ražotāju, kas nozīmē efektīvu stilu. Es arī atklāju, ka plānas, elegantas plāksnes un izliekta stilizatora ārējā mala palīdzēja radīt viļņus - kaut ko tādu, kas man īsti nekad nav pa prātam, bet tas padarīja to tik vienkāršu, kā tas jebkad būs.

Pēdējais niecīgais, bet ļoti apsveicamais pieskāriens ir neliela velcro siksna, kas piestiprināta pie vada. Tas palīdz to kārtīgi iesaiņot un novērš to Medūzai līdzīgo elektrisko vadu saišķu veidošanos, kas, šķiet, paši veidojas manā matu instrumentu atvilktnē.

Rezultāti

Un kā ar matiem? Viedās tehnoloģijas un seksīgs dizains, izņemot pudiņa pierādījumus, protams, ir ēšana - un Lucea ID patiešām izrādījās ļoti apmierinošs. Šīs spīdīgās plāksnes viegli slīdēja pār maniem matiem, atstājot tās gludas, taisnas un (varu tikai pieņemt) nedaudz atbrīvotas no bojājumiem, ko radītu mana dabiskā tieksme izvēlēties visaugstāko siltumu.

Vai es pamanīju kādu īpašu izlīdzinošu efektu no joniem? Nav īsti, bet es ticu, ka viņi darīja savu darbu. Atsvaidzināšanas režīms bija dāvana piecu minūšu stila papildinājumiem. Mani mati bija vairāk nekā priecīgi ievērot zemāko temperatūru otrajā dienā, un es atkal ticu, ka tas ilgtermiņā palīdzēs matu stāvoklim.

Lasīt Nākamo

GHD Platinum+ matu taisnotāja apskats: vai ikonas zīmola jaunākais piliens ir labāks par pārējo?